Stojaki wielopoziomowe z drążkiem, asekuracją i tulejami na obciążenia TS2S03

Stojaki wielopoziomowe z drążkiem, regulowaną asekuracją i tulejami  na obciążenia TS2S03

Więcej szczegółów

619,00 zł

TS2S03

Dostępność: Preorder

Prezentujemy nowy model stojaków bramowych z asekuracją z naszej nowej linii ADVANCED. Model TS2S03 to idealny sprzęt dla wymagających użytkowników którzy potrzebują wytrzymałych stojaków wyposażonych w 100% pewną asekurację.

Wyposażone w siedmio-stopniową asekurację oraz regulowane w pięciu poziomach haki asekuracyjne, stojaki te są uniwersalnym narzędziem do treningu ogólnego. Cztery pręty na obciążenia o długości 22 cm i średnicy 25 mm pozwalają na ułożenie talerzy o średnicy fi25 mm lub większej. Dodatkowe ciężary masz zawsze pod ręką! Mocna konstrukcja zbudowana jest z wytrzymałego profilu 50x50x2 mm, sto procent stabilności zapewnia duża powierzchnia podstawy każdego stojaka oraz szerokie gumowe stopy.

Stojaki posiadają haki asekuracyjne, które posiadają unikalne rozwiązanie pozwalające na szeroki zakres regulacji a przez to zapewnią Ci bezpieczeństwo podczas ćwiczeń barków czy przysiadów ze sztangą. Haki asekuracyjne są regulowane w zakresie pięciu poziomów. Pozycję początkową sztangi ustawisz na odpowiedniej dla siebie wysokości, co dodatkowo wpłynie na komfort Twojego treningu.

Nasze stojaki jako jedyni wyposażyliśmy w drążek do podciągania - dzięki czemu nie musisz dodatkowo dokupywać drążka.

Kupując nasze stojaki otrzymujesz 3 urządzenia w 1 - stojaki wielopoziomowe, stojaki na obciążenia oraz drążek do podciągania.

    Komentarze ( )

4 inne produkty w tej samej kategorii:

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje