Zestaw obciążeń 70 kg

Zestaw obciążeń żeliwnych o łącznej wadze 70 kg.

Składa się z następujących krążków:

2x15 kg

2x10 kg

2x5 kg

4x2,5 kg

Średnica otworu to 30,5 mm

Więcej szczegółów

450,00 zł

469,84 zł wyłączone z paczki

TSZ05

Dostępność: Dostępny

Bez czego nie może się obejść żaden porządny trening siłowy? Oczywiście bez obciążenia! Odpowiednie obciążenie to niezbędny element każdego treningu – i amatorskiego, i  profesjonalnego.

Solidne i starannie wykonane obciążenie żeliwne pomoże Ci osiągnąć doskonałą rzeźbę. Dokładny, precyzyjny odlew gwarantuje dobre wyważenie, a idealnie gładkie krawędzie zapewniają Ci bezpieczeństwo podczas ćwiczeń. Obciążenie doskonale pasuje do sztang i gryfów o średnicy 28 mm (takie gryfy i sztangi również znajdziesz w naszym sklepie).

Obciążenie żeliwne zostało starannie odlane i wykończone, dlatego nie znajdziesz na nim żadnych bruzd czy szlifów obróbkowych. Zastosowanie żeliwa hammertone o bardzo wysokich wskaźnikach eksploatacyjnych oraz precyzja wykonania gwarantują obciążeniu trwałość i długą żywotność. Możesz być pewien, że ten krążek żeliwny posłuży Ci przez wiele lat.

Zwróć uwagę na specjalne wcięcie, widoczne na talerzu Dzięki niemu obciążenie nie wyślizguje się z rąk – wcięcie zapewnia pewny, mocny chwyt, co  znacznie zwiększa komfort i bezpieczeństwo ćwiczeń. Obciążenie żeliwne w łatwy sposób umieścisz na sztandze czy gryfie oraz błyskawicznie zmienisz je w trakcie treningu. Z naszym obciążeniem zapewniasz sobie warunki do skutecznych, przyjemnych i w pełni bezpiecznych ćwiczeń.

Obciążenie żeliwne TITANIUM – najważniejsze informacje:

- Precyzyjny i staranny odlew,
- Trwała powłoka zewnętrzna o dużej odporności mechanicznej,
- Wysoka jakość wykończenia,
- Estetyczny wygląd,
- Gwarancja: 24 miesiące.

Zestaw obciążeń żeliwnych o łącznej wadze 70 kg.

Składa się z następujących krążków:

2x15 kg

2x10 kg

2x5 kg

4x2,5 kg

Średnica otworu to 30,5 mm

    Komentarze ( )

Koszyk  

Brak produktów

0,00 zł Wysyłka
0,00 zł Razem

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Wszystkie nowe produkty

Ostatnio przeglądane

Zobacz nasze Aukcje